Redirect Audit (1.2.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Statistics
hr: Statistike

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Count
hr: Broj

en: N/A
hr: N/D

en: Configuration
hr: Postavke

en: Clear
hr: Očisti
