Redirect Audit (1.2.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Statistics
lv: Statistika

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Count
lv: Skaits

en: N/A
lv: N/P

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Loop
lv: Cilpa

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Setting
lv: Iestatījums

en: Metric
lv: Metrisks

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā
