Redirect Audit (1.2.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Value
tr: Değer

en: Type
tr: Tip

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Count
tr: Sayaç

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Loop
tr: Döngü

en: Redirect
tr: Yönlendir

en: Clear
tr: Temizle

en: From:
tr: Kimden:

en: Setting
tr: Ayarlar

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı
