Redirect Audit (1.2.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Status
ru: Байдал

en: Type
ru: Янзы

en: Yes
ru: Ийе

en: No
ru: Чок

en: Not found
ru: Дилевээн
