Redirect Audit (1.3.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: ID
am: አይዲ

en: Clear
am: አጥራ

en: Source
am: ምንጭ

en: Setting
am: ቅንብሮች
