Redirect Audit (1.3.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Count
ast: Cuenta

en: N/A
ast: N/D

en: Configuration
ast: Configuración
