Redirect Audit (1.3.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: ID
az: İD

en: Statistics
az: Statistika

en: Count
az: Say

en: N/A
az: Yox

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Loop
az: Döngə

en: Source
az: Mənbə

en: Setting
az: Parametr

en: Target
az: Hədəf

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr
