Redirect Audit (1.3.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Status
be: Статус

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Count
be: Колькасць

en: N/A
be: Не даступна

en: Configuration
be: Налады

en: Source
be: Крыніца

en: Setting
be: Налада
