Redirect Audit (1.3.0) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Statistics
bg: Статистики

en: To:
bg: До:

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Count
bg: Брой

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Clear
bg: Изчисти

en: Source
bg: Източник

en: From:
bg: От:

en: Metric
bg: Метрична
