Redirect Audit (1.3.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Statistics
bs: Statistika

en: Source
bs: Izvor
