Redirect Audit (1.3.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Count
el: Αρίθμηση

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Source
el: Πηγή

en: Setting
el: Ρύθμιση

en: Metric
el: Μετρικό σύστημα

en: Target
el: Στόχος

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα
