Redirect Audit (1.3.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: ID
eu: IDa

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Count
eu: Zenbatu

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Clear
eu: Garbitu

en: Source
eu: Iturburua

en: Setting
eu: Ezarpena

en: Items per page
eu: Elementuak orriak
