Redirect Audit (1.3.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: ID
fa: شناسه

en: Statistics
fa: آمار

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Count
fa: شمارش

en: N/A
fa: هیچ

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Loop
fa: حلقه

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Source
fa: منبع

en: Setting
fa: تنظیمات

en: Target
fa: مقصد

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه
