Redirect Audit (1.3.0) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Count
fi: Laskuri

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Loop
fi: Kierros

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Source
fi: Lähde

en: Maximum depth
fi: Enimmäissyvyys

en: Setting
fi: Asetus

en: Target
fi: Kohde

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti
