Redirect Audit (1.3.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
