Redirect Audit (1.3.0) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: To:
gl: Para:

en: Not found
gl: Non atopada

en: Count
gl: Contar

en: N/A
gl: N/D

en: Configuration
gl: Configuración

en: Loop
gl: Bucle

en: Clear
gl: Limpar

en: Source
gl: Orixe

en: Target
gl: Destino

en: Items per page
gl: Elementos por páxina
