Redirect Audit (1.3.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Target
gu: લક્ષ્યાંક
