Redirect Audit (1.3.0) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Value
hi: मान

en: Type
hi: प्रकार

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: ID
hi: आईडी

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Count
hi: गुणांक

en: N/A
hi: एन / ए

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Clear
hi: साफ़ करें

en: Source
hi: स्रोत

en: Setting
hi: व्यवस्था

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ
