Redirect Audit (1.3.0) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: ID
hu: Azonosító

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: To:
hu: Címzett:

en: Not found
hu: Nem található

en: Count
hu: Mennyiség

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: Clear
hu: Törlés

en: Source
hu: Forrás

en: From:
hu: Feladó:

en: Maximum depth
hu: Maximális mélység

en: Setting
hu: Beállítások

en: Metric
hu: Metrikus

en: Target
hu: Cél

en: Batch size
hu: Kötegméret

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Fix
hu: Javítás
