Redirect Audit (1.3.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Count
hy: քանակ

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Setting
hy: Կարգավորում
