Redirect Audit (1.3.0) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Type
id: Jenis

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Statistics
id: Statistik

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Count
id: Jumlah

en: N/A
id: T/T

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Loop
id: Pengulangan

en: Redirect
id: Pengalihan

en: Clear
id: Bersihkan

en: Source
id: Sumber

en: Setting
id: Konfigurasi

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman
