Redirect Audit (1.3.0) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Value
ja: 値

en: Type
ja: タイプ

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Statistics
ja: 統計

en: To:
ja: 宛先:

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Count
ja: カウント

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Loop
ja: ループ

en: Redirect
ja: リダイレクト

en: Clear
ja: クリアー

en: Source
ja: ソース

en: Maximum depth
ja: 最大の深さ

en: Setting
ja: 設定

en: Metric
ja: メートル法

en: Target
ja: ターゲット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数
