Redirect Audit (1.3.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Source
ka: წყარო
