Redirect Audit (1.3.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Statistics
kk: Статистика

en: Count
kk: Саны
