Redirect Audit (1.3.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Count
km: រាប់

en: N/A
km: គ្មាន

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​
