Redirect Audit (1.3.0) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: To:
kn: ಗೆ:

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Redirect
kn: ಮರುನಿರ್ದೇಶನ

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: Source
kn: ಆಕರ

en: From:
kn: ಯಿಂದ:

en: Maximum depth
kn: ಗರಿಷ್ಟ ಆಳ

en: Setting
kn: ಸಂಯೋಜನೆ

en: Target
kn: ಗುರಿ
