Redirect Audit (1.3.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Statistics
ku: ئامار

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Count
ku: ژمارە

en: N/A
ku: نییە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Source
ku: سەرچاوە
