Redirect Audit (1.3.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Statistics
lt: Statistika

en: Not found
lt: Nerasta

en: Count
lt: Skaičius

en: N/A
lt: N/D

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Loop
lt: Ciklas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Source
lt: Šaltinis

en: Setting
lt: Nustatymas

en: Metric
lt: Metrinė

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje
