Redirect Audit (1.3.0) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Type
mg: Karazana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Clear
mg: Fafao

en: Source
mg: Loharano
