Redirect Audit (1.3.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Statistics
mn: Статистик

en: Configuration
mn: Тохиргоо
