Redirect Audit (1.3.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: ID
mr: आय डी

en: No issues found.
mr: मुद्दा सापडला नाही

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Setting
mr: सेटिंग्ज
