Redirect Audit (1.3.0) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Value
ms: Nilai

en: Type
ms: Jenis

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Statistics
ms: Statistik

en: Not found
ms: Tidak dijumpai

en: Count
ms: Bilangan

en: N/A
ms: Tidak berkenaan

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Items per page
ms: Item per halaman
