Redirect Audit (1.3.0) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Statistics
nl: Statistieken

en: To:
nl: Aan:

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Count
nl: Aantal

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Loop
nl: Lus

en: Redirect
nl: Doorverwijzen

en: Clear
nl: Wissen

en: Source
nl: Bron

en: From:
nl: Van:

en: Maximum depth
nl: Maximale diepteniveau

en: Setting
nl: Instelling

en: Metric
nl: Metrisch

en: Target
nl: Doel

en: Items per page
nl: Items per pagina
