Redirect Audit (1.3.0) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: To:
oc: A :

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Count
oc: Descompte

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Loop
oc: Bocla

en: Redirect
oc: Redirigir

en: Clear
oc: Escafar

en: Source
oc: Font

en: From:
oc: De :

en: Maximum depth
oc: Prigondor maximala

en: Target
oc: Cibla

en: Items per page
oc: Elements per pagina
