Redirect Audit (1.3.0) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Statistics
pl: Statystyki

en: To:
pl: Do:

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Count
pl: Liczba

en: N/A
pl: niedostępne

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Loop
pl: Pętla

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Source
pl: Źródło

en: From:
pl: Od:

en: Maximum depth
pl: Maksymalna głębokość

en: Setting
pl: Ustawienia

en: Target
pl: Cel

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Chain
pl: Łańcuch
