Redirect Audit (1.3.0) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Type
pt: Tipo

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: No issues found.
pt: Nenhuma ocorrência encontrada.

en: To:
pt: Para:

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Count
pt: Contar

en: N/A
pt: N/D

en: Configuration
pt: Configurações

en: Loop
pt: Laço

en: Redirect
pt: Redirecionar

en: Clear
pt: Limpar

en: Source
pt: Fonte

en: From:
pt: De:

en: Maximum depth
pt: Profundidade máxima

en: Setting
pt: Configuração

en: Metric
pt: Metrico

en: Target
pt: Alvo

en: Batch size
pt: Quantidade de cupons

en: Items per page
pt: Itens por página
