Redirect Audit (1.3.0) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Statistics
ru: Статистика

en: No issues found.
ru: Задачи не найдены.

en: To:
ru: Кому:

en: Not found
ru: Не найдено

en: Count
ru: Количество

en: N/A
ru: Н/Д

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Loop
ru: Цикл

en: Redirect
ru: Переадресация

en: Clear
ru: Очистить

en: Source
ru: Источник

en: From:
ru: От:

en: Maximum depth
ru: Максимальная глубина

en: Setting
ru: Настройка

en: Metric
ru: Метрическая

en: Target
ru: Цель

en: Batch size
ru: Размер пакета

en: Items per page
ru: Элементов на страницу
