Redirect Audit (1.3.0) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Count
sk: Počet

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Source
sk: Zdroj

en: Maximum depth
sk: Maximálna hĺbka

en: Setting
sk: Nastavenie

en: Metric
sk: Metrický

en: Target
sk: Cieľ

en: Items per page
sk: Položky na stránku
