Redirect Audit (1.3.0) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Statistics
sv: Statistik

en: To:
sv: Till:

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Count
sv: Antal

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Redirect
sv: Omdirigera

en: Clear
sv: Rensa

en: Source
sv: Källa

en: From:
sv: Från:

en: Maximum depth
sv: Största djup

en: Setting
sv: Inställning

en: Metric
sv: Metriskt

en: Target
sv: Mål

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: Fix
sv: Korrigera
