Redirect Audit (1.3.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: N/A
ta: இல்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Source
ta: மூலம்

en: Setting
ta: அமைப்பு
