Redirect Audit (1.3.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Count
te: లెక్క

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Source
te: మూలం
