Redirect Audit (1.3.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: ID
th: ไอดี

en: Statistics
th: สถิติ

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Count
th: จำนวน

en: N/A
th: ไม่มี

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
