Redirect Audit (1.3.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: ID
ur: شناخت

en: Statistics
ur: اعدادوشمار

en: Setting
ur: ترتیب
