Redirect Audit (1.3.0) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Value
vi: Giá trị

en: Type
vi: Kiểu

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: ID
vi: Mã

en: Statistics
vi: Thống kê

en: To:
vi: Đến:

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Count
vi: Số lượng

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Loop
vi: Lặp

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: Source
vi: Nguồn

en: From:
vi: Từ:

en: Maximum depth
vi: Độ sâu tối đa

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang
