Redirect Audit (1.2.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: ID
ar: المعرف ID

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: To:
ar: إلى:

en: Not found
ar: غير موجود

en: Count
ar: العدد

en: N/A
ar: غير موجود

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Loop
ar: حلقة

en: Clear
ar: مسح

en: Setting
ar: إعداد

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة
