Redirect Audit (1.2.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
