Redirect Audit (1.2.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Count
bo: གྲངས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Maximum depth
bo: གཏིང་ཟབ་ཤོས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས
