Redirect Audit (1.2.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Yes
ca: Sí

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: To:
ca: Per a:

en: Not found
ca: No trobat

en: Count
ca: Quantitat

en: N/A
ca: No aplica

en: Configuration
ca: Configuració

en: Loop
ca: Bucle

en: Clear
ca: Neteja

en: Maximum depth
ca: Profunditat màxima

en: Setting
ca: Paràmetre

en: Metric
ca: Mètric

en: Batch size
ca: Mida del lot

en: Items per page
ca: Elements per pàgina
