Redirect Audit (1.2.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Clear
cy: Clir

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
