Redirect Audit (1.2.0) - en to de translation catalogue (24 entries)

en: Value
de: Wert

en: Type
de: Typ

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Statistics
de: Statistiken

en: No issues found.
de: Keine Probleme gefunden.

en: To:
de: An:

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Count
de: Anzahl

en: N/A
de: n. v.

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Loop
de: Schleife

en: Redirect
de: Umleiten

en: Clear
de: Leeren

en: From:
de: Von:

en: Maximum depth
de: Maximale Tiefe

en: Setting
de: Einstellung

en: Metric
de: Metrisch

en: Batch size
de: Stapelverarbeitungsgröße

en: Error: @message
de: Fehler: @message

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: Fix
de: Reparieren

en: Chain
de: Stapelverarbeitung

en: Scan complete.
de: Scan abgeschlossen.
